Apartamento Aparecida Rone 1
2-slaapkamer Apartamento Aparecida Rone 1 ligt op 25 minuten wandelen van Kennedy plein. Het 1-badkamer appartement voor 9 personen heeft een terras en biedt accommodatie op 2 km van Basiliek Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida.
Maak een rustige wandeling van 20 minuten naar het hart van het stadscentrum van Aparecida.
Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt Apartamento Aparecida Rone 1 van 75 m² gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Oude Basiliek800 m
- Aparecida winkelcentrum1 km
- Aquário de Aparecida1,1 km
- Memorial of Devotion Our Lady Aparecida1,1 km
- Basiliek Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida750 m
- Nossa Senhora da Aparecida Observatory800 m
- Museu de cera1 km
- Igreja de Santa Rita750 m
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos83 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Terras
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Aparecida Rone 1?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apartamento Aparecida Rone 1 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Aparecida Rone 1?
De prijs van het boeken van Apartamento Aparecida Rone 1 is $51. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Aparecida Rone 1?
Apartamento Aparecida Rone 1 heeft privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Aparecida Rone 1?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Aparecida Rone 1 verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 75 vierkante meters.